Turnovskovakci.cz Aktuality | Zápisník | Kultura | Sport | Fotoreportáže | Videoreportáže | Společenská kronika | Obce, školy...
iTurnovsko.cz Katalog firem | Regionální inzerce | Seznam měst a obcí | Instituce, úřady, sdružení
Turnovskovakci.cz - Turnov - den a noc

n200809042240_sport_02_08_fotbalPo prvním poločase téměř bez šancí se na hřišti FK Pěnčín-Turnov začal hrát fotbal ve čtvrtek 4. září až ve druhé půli. Divizní celek z Českého ráje si ve 2. kole Poháru ČMFS vůbec nevedl špatně. Přitom jeho soupeř hraje momentálně o čelo prvoligové tabulky! A domácí mohli i skórovat. V 62. minutě po velké šanci hlavičku domácího hráče liberecký brankář Zlámal vytáhl na roh.
Vydáno: 04. 09. 2008 | 1966 přečtení | Počet komentářů: 3

n200809011652_sport_01_08_fotbalTurnovští fotbalisté si v divizním utkání, hraném v neděli 24. srpna, důrazně řekli o přední místa tabulky. Po remíze v prvním zápase doma s Převýšovem ve druhém kole zvítězili v Praze na hřišti Bohemians 1905 B a předposlední srpnovou neděli doma deklasovali Holice hokejovým výsledkem 7:0! Není divu, že mužstvo FK Pěnčín-Turnov divizní tabulku vedlo!
Vydáno: 01. 09. 2008 | 1454 přečtení | Počet komentářů: 4

Oddíl stolního tenisu Tělocvičné jednoty Sokol Turnov hledá nové zájemce (chlapce i dívky) o tento sport. Tréninky se konají každou středu od 15.30 hodin v sále sokolovny ve Skálově ulici. Mohou přijít už i žáci 1. třídy.
Jan Varcl, trenér
j.varcl@seznam.cz
Vydáno: 01. 09. 2008 | 1117 přečtení | Počet komentářů: 1

SportS počátkem nového školního roku přicházíme na serveru TvA s jednou podstatnou novinkou. Po zralé úvaze jsme se rozhodli, že se pokusíme obsahovou stránku elektronické i tištěné verze periodika rozšířit o pravidelné, shrnující sportovní informace. Základem by měla být obdoba kulturního servisu. Čtenáři by se měli dozvědět hlavně pozvánky na jednotlivé sportovní akce v souhrnné podobě. Že tu budou i výsledky z již odehraných utkání, je samozřejmé. Protože takto ucelený přehled zatím na Turnovsku není k dispozici, vstupujeme tímto na poněkud tenký led. Vše bude samozřejmě záviset i na zájmu čtenářů a sportovních nadšenců.
Vydáno: 01. 09. 2008 | 2642 přečtení | Počet komentářů: 1

Počet zobrazených článků: 4 (z celkem 824 nalezených)

Copyright © Turnovskovakci.cz | info@turnovskovakci.cz | Design and system TopDesign | System engine by PhpRS
jordans for salejordans for salejordans for salejordans for salejordans for salejordans for salejordans for salejordans for salejordans for salesac longchamp pas chergucci outlet