Turnovskovakci.cz Aktuality | Zápisník | Kultura | Sport | Fotoreportáže | Videoreportáže | Společenská kronika | Obce, školy...
iTurnovsko.cz Katalog firem | Regionální inzerce | Seznam měst a obcí | Instituce, úřady, sdružení
Turnovskovakci.cz - jaro
 
Sport na Turnovsku >> ZÁŘIJOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

ZÁŘIJOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

n201208311653_sport_102_012_koneNabídka je průběžně aktualizována
Pestrá a zajímavá je sportovní nabídka letošního září na Turnovsku. Za sportem můžete vyrazit pasivně – především do fotbalových ochozů – nebo i aktivně na některou z pořádaných akcí. Zajímavě znějí nabídky ze střelnice Mysliveckého sdružení Vesecko Malý Rohozec, na Podháji pořádají loučení s létem, jehož součástí je nabídka jízd na koni v sedle či kočárem, zasportovat si můžete přijít i do Ohrazenic, či se proběhnout „proti rakovině“ v Pěnčíně a podpořit tak dobrou věc. V závěru přehledu přinášíme nabídku některých sportovních oddílů, kdybyste případně nevěděli, co se svými dětmi v novém školním roce…

Sobota 1. září
* V 15.00 hodin začíná DĚTSKÝ DEN na střelnici Mysliveckého sdružení Vesecko Malý Rohozec. Připraveno je množství atraktivních soutěží pro děti všech věkových kategorií včetně střelby ze vzduchovky na papírové a pohyblivé terče, ukázka výcviku loveckých dravců s odborným výkladem ad.
* FOTBAL, krajský přebor: FK Sedmihorky – Železný Brod, I. B třída: Rovensko – Víchová, OP Semilska: M. Skála – Studenec, III. třída LBC-JIH: Pěnčín – CAMEL JBC, OS Semilska: Tatobity – Zálesní Lhota. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Neděle 2. září
* HÁZENÁ,
ženy: TJ Turnov - SHK D-P Pardubice, 1. kolo českého poháru. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 16.00 hodin.
* FOTBAL, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Mšeno, I. B třída: Jenišovice – Kokonín. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.
* HÁZENÁ, muži: TJ Turnov - AŠ Mladá Boleslav, 1. kolo českého poháru. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin.

Sobota 8. září
* ROZLOUČENÍ S LÉTEM.
Pořádá Selská Jízda Český ráj Turnov - spolek milovníků a přátel koní (ve spolupráci s rodinou Šiftových a D. Markem). Celodenní akce pro děti a jejich rodiče se koná na Podháji na hřišti u rybníka od 10.00 hodin. Všichni se mohou těšit na den plný zábavy, soutěží a hlavně koní, nebudou chybět jízdy na koních a v kočáře, indiánské týpí, loďka na vodě… Na každého dětského účastníka čeká malé překvapení a odměna za splněné úkoly. Vstupné dobrovolné! Výborné vydatné občerstvení zajištěno. Akce se koná za každého počasí! Více na www.sj-ceskyraj.estranky.cz, tel. 603 739 663.
* FOTBAL, III. liga žen - sk. B: Pěnčín-Turnov – Mnichovo Hradiště (13.30 Pěnčín!), krajský přebor: FK Pěnčín-Turnov B – Skalice, I. A třída: Mírová – Harrachov. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 9. září
* FOTBAL,
okresní přebor Semilska: Mírová B – Libštát (14.00!), OS Semilska: Rovensko B – Studenec B
* TJ Sokol Ohrazenice pořádá od 15.00 hodin CYKLOZÁVOD PRO DĚTI A RODIČE. Přijďte si na náves v Ohrazenicích pohodově zazávodit! Občerstvení¬ zajištěno. startovné s nevybírá.

Sobota 15. září
* FOTBAL,
krajský přebor: FK Sedmihorky – FK Pěnčín-Turnov B, I. B třída: Rovensko – Kokonín, OP Semilska: M. Skála – Lomnice B, III. třída LBC-JIH: Pěnčín – Vratislavice B, OS Semilska: Tatobity – Poniklá. Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin.
* Od 9.00 hodin proběhne na střelnice MS Vesecko Malý Rohozec ZÁVOD BROKOVÉ STŘELBY v loveckém parkuru na 50 terčů – „Cena společnosti Lesnické práce Nevyhoštěný“. Jedná se o závěrečnou soutěž Pojizerské ligy brokových střelců 2012. Na místě proběhne též prezentace a prodej optiky firmy FOMEI Hradec Králové.

Neděle 16. září
* FOTBAL,
divize C: FK Pěnčín-Turnov – Kutná Hora, OS Semilska: Rovensko B – N. Ves B. Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin.

Pondělí 17. září
* BĚH NADĚJE 2012.
Základní škola v Pěnčíně pořádá další ročník Běhu naděje, akce určené na podporu výzkumu rakoviny. Start je opět ve sportovním areálu u fotbalového hřiště v Pěnčíně v 15.30 hodin, prezentace začíná ve 14.45 hodin. Zakoupením drobných upomínkových předmětů či příspěvkem do kasičky přispějete na dobrou věc. Občerstvení je zajištěno.

Čtvrtek 20. září
* V 9.00 hodin startuje na střelnici MS Vesecko Malý Rohozec SOUTĚŽ ČLENŮ STŘELECKÝCH KLUBŮ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY.

Pátek 21. září
* FOTBAL v režii TOP 09.
V 16.00 hodin začíná na turnovském městském fotbalovém stadionu předzápas místních fotbalistek, od 17.00 hodin nastoupí na fotbalové hřiště známí i méně známí politici TOP 09. Už v průběhu zápasu (hraje se dvakrát 30 min.) budete mít možnost povídat si například s lídrem krajské kandidátky Jiřím Kočandrlem, nebo Janou Čechovou z Jilemnice, po zápase, tedy asi zhruba od 18.30 hodin, můžete s politiky TOP 09 diskutovat v prostorách tenisových kurtů, navazujících na fotbalový stadion. Přítomen bude kandidát na senátora Karel Stanner a další.

Sobota 22. září
* TRIATLON: 1. ročník netradičního klání - Rohozecký Triatlon. Zázemí a trať závodu jsou zasazeny do krásné přírody Českého ráje v okolí Branžeže (Komárovský rybník, Branžež, kemp Peklo...). Start je přímo v kempu Peklo ve 14.00 hodin, prezentace od 12.00 do 13.00 hodin, startovné 100 Kč. Účastníky čeká běh (3 km), jízda na horském kole (20 km) a pití piva Rohozecký Podskalák na čas (muži čtyřikrát 0,5 l, ženy čtyřikrát 0,3 l). Pořádá ABT Česana Rohozec, více na www.cesana-abt.eu nebo na www.pivorohozec.cz. Zájemci se mohou registrovat do čtvrtka 20. září také na e-mailové adrese: abt-cesana-rohozec@seznam.cz. Po tomto termínu je registrace možná pouze po dohodě na místě.
* STŘELECKÝ TROJBOJ. Soukromý klub Republiky Pohoř (obec mezi Kacanovy a Olešnicí) pořádá 10. ročník Střeleckého trojboje tříčlenných družstev. Začátek ve 13.00 hodin na návsi, startovné 30 Kč.
* HÁZENÁ. Krajský přebor, muži: TJ Turnov - Sokol Železný Brod, hala TJ ve Skálově ulici, začátek ve 14.30 hodin.
* FOTBAL, I. A třída: Mírová – H. Branná. Výkop v 16.30 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov - TJ Sokol Kobylisy II, hala ve Skálově ulici, začátek v 16.45 hodin.

Neděle 23. září
* FOTBAL, III. liga žen - sk. B: Pěnčín-Turnov – Kutná Hora (13.00 Pěnčín!), KP: FK Pěnčín-Turnov B – Hrádek n. N., I. B třída: Jenišovice – N. Ves, OP Semilska: Mírová B – Martinice (14.00!). Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin (není-li uvedeno jinak).

Pátek 28. září
* JUDO
- 3. kolo I. ligy mužů. Hala TSC u turnovského nádraží v Alešově ulici, začátek v 11.00 hodin.

Sobota 29. září
* FOTBAL,
I. B třída: Rovensko – Jenišovice. Výkop v 16.30 hodin.
* VOLEJBAL, muži, 2. liga: TJ Zikuda Turnov - TJ Lokomotiva Liberec, začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a 14.00 hodin.

Neděle 30. září
* FOTBAL,
divize C: FK Pěnčín-Turnov – Dvůr Králové, III. třída LBC-JIH: Pěnčín – Chotyně, OS Semilska: Rovensko B – Bozkov B. Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin.

OSTATNÍ:

* První boxerský club v Turnově (BC TURNOV) pořádá v pondělí 10. září v tělocvičně TJ Turnov-Daliměřice od 18.00 hodin nábor chlapců, děvčat, mužů i žen, kteří se chtějí tomuto sportu věnovat, nebo si jen zlepšit svou fyzickou kondici. Srdečně zve Jan Bartoš, trenér. Více na tel. 775 374 444.

* Oddíl stolního tenisu Tělocvičné jednoty Sokol Turnov hledá do svého oddílu nové členy z řad mládeže. Pravidelné tréninky se konají každou středu od 15.30 do 17.30 hodin v sále sokolovny v Turnově, Skálově ulici. Kontakt: Ing. Jan Varcl, tel. 728 047 790 nebo e-mail: j.varcl@seznam.cz

* Squash TJ Turnov pořádá nábor do squashové školičky na rok 2012/2013. Vhodné pro děti ve věku od 6 do 16let. Začínáme druhý týden v září. Více informací poskytne Barbora Hynková, tel. 775 612 265, Baru@seznam.cz. Děti pro začátek potřebují pouze sálovou obv, vše ostatní jim bude zapůjčeno.

* Oddíl JUDO TSC Turnov pořádá nábor dívek a chlapců ve věku od 7 do 10 let v termínu od 3. září do 1. října. Tréninky vedou zkušení a kvalifikovaní trenéři. Kontakt: Sportovní hala TSC Turnov, Alešova ul., e-mail: vydra.judotu@quick.cz, tel. 606 / 260 340. Můžete též přijít soobně v pondělí a ve středu od 15.00 do 16.30 hodin. Více na www.judoturnov.cz


Autor: info@turnovskovakci.cz | Vydáno: 31. 08. 2012 | 2316 přečtení | Doporučit | Tisk
Copyright © Turnovskovakci.cz | info@turnovskovakci.cz | Design and system TopDesign | System engine by PhpRS